Kariéra

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie a súhlasom
so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
alebo poštou na adresu: CRT ELECTRONIC s.r.o., Or. Lesná, 029 57 Oravská Lesná č. 1080.

Aktuálne voľné pracovné pozície:

Líder (majster) výroby
Prejsť na PDF súbor s bližšími informáciami o ponuke >>

Chcem pracovať v CRT

Pokiaľ Vás nezaujala žiadna ponuka pracovných miest alebo momentálne nie je otvorená žiadna voľná pozícia a chcete nám poslať Váš životopis, využite možnosť nášho formulára.

Info: položky označené "*" sú povinné


V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise, žiadosti o zamestnanie a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti CRT ELECTRONIC s.r.o., Or. Lesná, 029 57 Oravská Lesná č. 1080. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní.

Opýtajte sa nás

Máte otázky týkajúce sa zamestnania v CRT? Neváhajte a svoju otázku nám pošlite. Radi Vám odpovieme.
Je to jednoduché – v kolónke „Predmet otázky“ uveďte, čoho sa Vaša otázka týka, do okna s názvom „Vaša otázka“ vpíšte otázku, ktorá Vás zaujíma. Nezabudnite dopísať Váš e-mail, na ktorý Vám pošleme odpoveď a kliknite na tlačidlo „Odoslať otázku“.

Info: položky označené "*" sú povinné